Ahoj Huckromáci,

Letní tábor na Huckromu je již za námi a společně jsme prožili 14 dní táborového života.

Postavili jsme si mašinu i koleje pro ní, stali se z nás správní kovbojové, vyrýžovali jsme všechno zlato z našeho potoka a jsme ještě stále plni spousty dalších táborových zážitků, nových kamarádství a třeba i prvních lásek.

Během celých 14 dnů jsme zveřejňovali fotky, videa a zajímavosti z táborového života na našem instáči. Vše je uloženo ve dvou výběrech s názvem Divoký západ. Storýček nebylo pomálu, bylo to takové rychlé digitální zpravodajství, když to dneska takhle jde (i pro nás je to ale všechno ještě nové a učíme se:).

Ale samozřejmě jako každý rok si budete můžete prohlédnout fotky z tábora na mešnických stránkách ve fotogalerii a kompletní fotky v plné kvalitě dostanete do mailu, zároveň i s rámcákem na první polovinu školního roku.

A pro fanoušky klasiky budou ve fyzické podobě, mezi dalšími alby z předešlých táborů, k prohlížení na chaloupce ( nejen ) na dlouhé zimní večery. Je jich spousta, jsou krásné a každý své dítko, svého kamaráda nebo sebe někde určitě najde.

Snad se všem malým i velkým táborníkům tábor líbil!  🧡🧡

Obrovský kus práce odvedli Ojtři, Ojtříci a zdatně jim na paty šlapou i Ojtříčci :), ale to vše by neproběhlo bez dohledu starých Bardů a vymýšlením blbostí Megalula, Gejzi, Malého Káji, Dubky a spol.

Tak ahoj na nějaké další společné akci! :)